Szanowni Państwo!

Najlepszą rekomendacją i najwspanialszą wizytówką przedszkola są uśmiechnięte dzieci i zadowoleni rodzice. Tych pierwszych widzimy w naszym przedszkolu na codzień. Ci drudzy - podczas zebrań czy spotkań - wspierają nas ciepłym i serdecznym słowem, a poniżej dzielą się z Państwem wrażeniami z pobytu swoich dzieci w naszej placówce.
Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów!

 

 

Z pespektywy ojca prawie-trzecioklasisty-byłego-„Smerfa” mogę powiedzieć, że praca Pani Agnieszki z dziećmi idealnie wypełnia, to, co Robert Fulghum zgrabnie ujął w wielokrotnie cytowane podsumowanie: "Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu". I to widać codziennie. Dziękuję!


Mirosław Gawęda

Tata Mieszka z grupy „Smerfy”

 

 

Jestem mamą dwóch chłopców, którzy uczęszczali do „Bajkowego Królestwa”.


Byłam bardzo zadowolona z przedszkola, a przede wszystkim z kadry i sposobu opieki nad dziećmi. Nadal spotykamy się parę razy w roku z paniami i grupą przedszkolną, bo dzieci bardzo zżyły się ze sobą i tęsknią za wychowawczyniami.


Najlepszą rekomendacją jaką mogę dać, jest historia mojego starszego synka, który bardzo ciężko adaptował się w grupie i po dwóch latach walki w innym przedszkolu, poprosiłam Panią Dyrektor „Bajkowego Królestwa” o możliwość sprawdzenia, w czym tkwi problemem. Mój syn po jednym dniu spędzonym w „Bajkowym Królestwie” stwierdził, że chce tam zostać i  udało mi się go przenieść.


Bardzo ważnym atutem przedszkola jest rzetelność edukacyjna. Wszystkie dzieciaki z grupy moich synów świetnie radzą sobie w szkole i są chwalone za wysoką kulturę osobistą. Poza bogatą ofertą programową fajnym pomysłem są wyjazdy na „zielone przedszkole”- pierwsze usamodzielnianie się i rozłąka z rodzicami w gronie znajomych dzieci i wychowawczyń jest świetną zaprawą do wyjazdów na obozy czy kolonie w późniejszych latach.


Moje dzieciaki uwielbiały to przedszkole. Pomimo dużej nadwrażliwości nauczyły się funkcjonować w grupie i pokonywać samodzielnie trudności. Gorąco polecam.


Dorota Opel-Bendyk

Mama Brunona i Bernarda

 

 

Moja córka uwielbia przedszkole „Bajkowe Królestwo” - codziennie z uśmiechem i entuzjazmem do niego wchodzi. Jestem przekonana, że Nika otrzymuje tam właściwą opiekę oraz edukację stosowną do Jej wieku.


Panie przedszkolanki to osoby o niezwykłej cierpliwości i zaangażowaniu, posiadające właściwe przygotowanie merytoryczne. Przedszkole oferuje duży wachlarz zajęć dodatkowych zarówno obowiązkowych, jak i fakultatywnych. Co roku organizowane są wyjazdy na „Zielone Przedszkole”, które wymagają od dzieciaków, zwłaszcza tych najmłodszych, ogromnej odwagi i samodzielności. Każdorazowo jednak cały projekt przebiega bez zakłóceń dzięki właściwej motywacji ze strony Pań.


Największą rekomendacją dla „Bajkowego Królestwa” jest ta, że już mój drugi Skarb uczęszcza do tego przedszkola! Jestem bardzo zadowolona z Przedszkola oraz z dodatkowych zajęć, jakie tam się odbywają.


Magda Kaleta

Mama Niki z grupy „Gumisie”