SALA dla dzieci 3-letnich
Sala maluszków jest kolorowa i bardzo wygodna. Umiejscowiona z dala od szatni i głównego wejścia, zapewnia dzieciom spokój podczas zajęć relaksacyjnych oraz bardzo dobre i bezpieczne warunki nauki i zabawy.

 
 


SALA dla dzieci 4-letnich
Sala 4-latków jest największym pomieszczeniem w naszym Przedszkolu. Jest kolorowa i bardzo jasna, głównie ze względu na duże, wykuszowe okno wychodzące na przedszkolny ogród. W sali znajduje się pianino i instrumentarium Orffa, wykorzystywane do zajęć muzycznych, ruchowych oraz tanecznych. Sala 4-latków sąsiaduje z przedszkolnym gabinetem muzycznym.


SALA dla dzieci 5-letnich
Sala 5-latków umiejscowiona jest na piętrze, jej okna wychodzą na przedszkolny plac zabaw. Sala ta jest kolorowa i bardzo wygodna. Umiejscowiona z dala od szatni i głównego wejścia, zapewnia dzieciom spokój podczas zajęć relaksacyjnych oraz bardzo dobre i bezpieczne warunki nauki i zabawy.

SALA dzieci 6-letnich z PRACOWNIĄ JĘZYKOWĄ 
Sala 6-latków umiejscowiona jest na parterze. Posiada bezpośredni dostęp do obiadowego okienka podawczego, wydzielony magazyn materiałów plastycznych oraz odrębne wyjście na taras przedszkolny. W sali zainstalowany jest projektor z tablicą interaktywną, wykorzystywany zarówno w zajęciach przedszkolnych, jak i w nauce języka angielskiego.

 
SALA dzieci 6 - letnich jest zaciszna – jej okna wychodzą na przedszkolny ogród i Dzieci mają do dyspozycji m.in. podręczną bibliotekę, wyposażoną w bajki, encyklopedie i książki popularno-naukowe.SALA 2 dzieci 6-letnich
Sala oddziału zerowego jest kameralna i zaciszna – jej okna wychodzą na przedszkolny ogród i altanę warsztatową. Dzieci mają do dyspozycji m.in. podręczną bibliotekę, wyposażoną w bajki, encyklopedie i książki popularno-naukowe.